TOTO JE SKUTOČNÁ PREVENCIA ZDRAVIA !

VIEM ŽE UROBÍŠ PRE UZDRAVENIE ČOKOĽVEK !

A nie si sama. Pretože keď to bolí, keď nemôžeš spať, keď si bez energie počas dňa tak, že ledva stojíš na nohách, keď nedokážeš schudnúť a zbaviť sa zlozvykov, či keď máš panické ataky, úzkosti, depresie, snažíš sa len regulovať to napätie a bolesť najlepšie ako vieš. Urobíš čokoľvek,  aby si si uľavila od bolesti.

Tak siahneš po liekoch, či prírodných preparátoch. Si VIP zákazník BIO obchodov a chodíš na rôzne terapie k „liečiteľom“. Lieky v modrom balení, vymeníš za alternatívu v ružovom obale. A keď už nevidíš svetlo na konci tunela, upneš sa na ezoteriku a hľadáš odpovede v karme, minulých životoch, záťažiach na rodových vzorcoch… Nemusíš mať ani doktorát z jadrovej fyziky aby si chápala, že toto je….

JEDEN VEĽKÝ BIZNIS SO ZDRAVÍM!

„Lekárska veda urobila také závratné pokroky, že prakticky už nenájdeme zdravého človeka“.
(A. Huxley)

Medicína pokročila míľovými krokmi k zobrazeniu toho, čo sa deje v našom tele. Aj napriek toľkému pokroku, sme tí najchorľavejší, najobéznejší a najdepresívnejší ľudia, ktorí kedy chodili po zemi.

A tak narastá frustrácia s chronických chorôb a bolestí, ktorú strieda rezignácia a utvrdenie sa v starej paradigme zdravia.

Boli sme naprogramovaní, že je vlastne normálne s pribúdajúcim vekom žiť v bolestiach.  Je to dôsledok stresu, genetiky či prirodzeného starnutia. Namiesto večere užíť hrsť farebných liekov. V podvedomí nám beží Program s menom  „STAROBA=CHRONICKÁ CHOROBA„. Vidíme to u našich rodičov, či starých rodičov. Uverili sme tej známej replike, že „Člověk má jít do hrobu zhuntovanej !“

ČO AK JE AJ INÁ CESTA ?

Cesta kde vystúpišrole obete a vezmeš zodpovednosť za svoje zdravie a život do vlastných rúk. Aké by to bolo znova cítiť energiu a radosť v zdravom tele?

Dokážeš si vôbec predstaviť svoj život bez bolesti či užívania liekov? Zdravé ohybné telo a vitalitu do vysokého veku, kde sa nebojíš chorôb? Zvládať životné udalosti a stres okolo seba s ľahkosťou a nadhľadom.  Užívať si pekné vzťahy? Mať sa rada a dokázať sa rozhodovať, riešiť konflikty. Zažívať duševnú pohodu?

„Cesta je len jediná v tvojej hlave končí začína“!

NAUČ SA PRACOVAŤ S VLASTNOU PSYCHIKOU a

ODHAĽ METÓDU BROKÁTY

Vďaka ktorej ľahko pochopíš ako na to . Pridaj sa aj Ty.

(Bohužiaľ väčšina ľudí si neuvedomuje prepojenie psychiky s ich fyzickým zdravým a aj keď majú vyšportované telá trpia rôznymi zdravotnými komplikáciami. Sú chorí, aj keď to tak na fotkách z facebooku nevyzerá…)

OCHORIEME NAPRIEK ZDRAVEJ STRAVE A POHYBU?

Chápem Vašu frustráciu. Zažil som to na vlastnej koži. Od detstva som bol vedený k športu a zdravému životnému štýlu. Aj napriek tomu som ochorel. Predrakovinové štádium. Polypy na žalúdku a dvanástniku. Chronická gastritída a infekcia Helikobakterom. Nik nás neučil, že spúšťačom chorôb sú naše emócie. Môj hlad po odpovediach ma doviedol k štúdiu Germánskej medicíny a psychosomatiky. Doplnené o nové poznatky z epigenetiky, kvantovej fyziky či neuroplasticity. Bol som s vojím prvým pacientom. Uzdravenie vlastnou hlavou bez liekov navždy zmenilo môj život.

Môžme denno-denne cvičiť a jesť BIO, ECO, RAW, ale pokiaľ nebudeme vedieť aktívne pracovať s vlastnou psychikou, budeme žiť trvale v strachu z toho, kedy a aká choroba nás priklincuje na lôžko. Vyznať sa vo vlastných pocitoch a emóciách, vedieť ich aj aktívne riadiť a meniť, je a bude zručnosťou 21 storočia. Brokáty sú skratkou pre všetkých Vás, ktorí ste sa ocitli pred priepasťou alebo ste do nej padli. Skratkou ako z priepaste von.

EMÓCIE SÚ KĽÚČOM K TRVALÉMU ZDRAVIU

„Ale ja som už raz taká. Nedokážem sa zmeniť. Mám to v génoch aj moja mamka bola taká“. Rozumiem a chápem Vás. Za posledné roky som počul desiatky príbehov mojich klientov a  s kľudným svedomím Vám môžem povedať „NEMôŽETE  ZA TO!“

Mnohí z nás v detstve zažívali výchovu postavenú na kriku, dusnej atmosfére, mlčaniu, trestoch či bití. „My nie sme takí, my sme sa takí naučili byť!“ Odkukali sme od našich vzorov ako riešia konfliktné situácie a pristupujú k životu ako takom. Odkukané emócie a vzorce správania stoja vo veľkej miere za tajomstvom chronických či „dedičných chorôb.“

Nikto nám bohužiaľ nedal manuál, ako s nadhľadom riešiť konfliktné situácie, či ako komunikovať to čo sa nám nepáči. Častá kritika a spochybňovanie našich rozhodnutí v detstve sa podpísala na sebaúcte drvivej väčšine ľudí. Mať sa rád, nespochybňovať svoje rozhodnutia, vedieť si nastaviť hranice, vedieť komunikovať je cesta ako pristupovať k výchove našich detí. Začnime u seba. Je kľúčové zmeniť prístup k životu a deti sa automaticky pridajú. Radosť a duševná pohoda sa prejaví na zdraví celej rodiny.

VYUŽI SKRATKU NA CESTE K TRVALÉMU ZDRAVIU

PRETO VZNIKOL

VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O CELOSTNOM ZDRAVÍ NA JEDNOM MIESTE

V ČOM VÁM POMôŽE?

Kurzy celostného zdravia sú rozdelené do 3 hlavných kategórií 

ENERGIA v TELE

PSYCHIKA

DUŠEVNÁ POHODA

KURZY ZAMERANÉ NA CELOSTNÉ ZDRAVIE

Aktuálne v klube nájdete 24 kurzov či prednášok celostného zdravia. (Buď sú otvorené ihneď alebo je uvedené ako rýchlo sa kurzy otvárajú.)

OBJAVTE ČO VÁS V ŽIVOTE TRÁPI- LADIČKA

TECHNIKY NA PREHĹBENIE VNÍMANIA-MINDFULNESS

DYCHOVÉ CVIČENIA

EMÓCIE A ICH PREJAVY

VNÍMANIE – UNIKÁTNY RYS OSOBNOSTI

5 ZÁKONOV PSYCHOSOMATIKY

PREPOJENIE PSYCHIKY A TRÁVIACEJ SÚSTAVY

PREPOJENIE PSYCHIKY A LYMFY

PREPOJENIE PSYCHIKY A DÝCHACEJ SÚSTAVY

PSYCHIKA A POHLAVNÝ SYSTÉM

PSYCHIKA A POHYBOVÝ APARÁT

PSYCHIKA A KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM

PEČEŇ, ŽLČNÍK a PSYCHIKA

HORMONÁLNY SYSTÉM a PSYCHIKA

SOMATIZÁCIA NA KOŽI

AKO SA ZBAVIŤ STRACHOV

AKO PORAZIŤ ÚZKOSTI

AKO SA ZBAVIŤ TRAUMY

AKO MEDITOVAŤ

NAUČTE SA ZVLÁDAŤ KONFLIKTY

NAUČTE SA VRAVIEŤ TO ČO SA VÁM NEPÁČI

POHODOVĚ RODIČOVSTVO

SPLŇ SI SVOJE SNY

DETI A PSYCHOSOMATIKA

REFERENCIE NA KLUB

Miroslava Rybová

Som veľmi vďačná, že sa mi tento kurz dostal do uší. Fakt zaujímavé je, že témy majú taký široký záber, že každý si tam nájde to, čo potrebuje. Matúš tam nehovorí veci, ktoré by pre mňa boli novinkou. Ale pomohol mi pozrieť sa na ne z iného uhla. Z úplne nového uhla pohľadu, ktorý mi veľmi veľa vecí objasnil. Konečne som začala chápať, prečo sa deje to,či ono. A čo je najdôležitejšie, ponúka aj návod, ako to zmeniť. Tak a teraz sa môžeme vydať v ústrety svojmu novému lepšiemu ja…

Helena Pastoreková

Som týždeň po absolvovaní kurzu a idem podľa Vašich odporúčaní. Neviem či si to nahováram ale moje problémy s trávením sú minimálne. Spravila som si ladičku a denno dene praktizujem štruktúru ktorú ste pre mňa zostavil. Cítim že sa niečo deje s mojím telom. Som nesmierne rada že som Vás stretla ešte pred operáciou žlčníka, ktorú som napokon odložila. Verím že kontrola dopadne dobre a ja budem pokračovať u Vás na Brokátoch. Ďakujem za Vašu prácu čo robíte pre ľudí ktorí Vás potrebujú.

Ingrid Kolesárová

Kurz mi pomohol pochopiť čo stojí za problémami môjho syna a jeho boľavých fľakov na koži. Akonáhle sme sa s mojím ex dohodli na častejších návštevách a prespávaní aj u ňho, tak syn akoby ožil.  Spočiatku tie fľaky boli ešte silnejšie ale potom na niektorých miestach úplne zmizli a ostali mu drobné fliačiky na vnútorných stranách rúk. Syn si konečne mohol dal tričko bez rukávov. Budeme musieť obaja ešte pracovať aj na tom jeho hrbe a ja na svojich očiach. Vďaka bohu za Brokáty a Vám za to čo robíte. Ďakuejme

Lukáš Petro

To čo vrávíte v kurze je svätá pravda. Malo by sa to učiť na školách ako ste spomínal vo videu a ja len doplním malo by sa z toho aj maturovať!

BONUSY KTORÉ VÁM POMôŽU

# BONUS  č.1

On-line Poradňa

(Alebo odpovede na Vaše otázky)

Máte nejakú konkrétnu otázku k téme Celostného zdravia alebo k Metóde Brokáty

 Preto vysielam mesačne on-line poradňu, aby som odpovedal na akúkoľvek vašu otázku.

Moja  skúsenosť ukazuje, že tí, ktorí sa pýtajú najviac, majú nejlepšie výsledky.

A ako on-line poradňa funguje?

každá poradňa je zameraná tematicky

pred vysielaním máte možnosť položiť otázku

Otázku môžte aj počas vysielania upresniť cez chat

Ak on-line poradňu nestihnete, následne bude v Klube záznam

# BONUS  č.2

Archív On-line Poradne

(Všetky Vaše otázky na jednom mieste)

Niekedy sa stane, že živé vysielanie nestihnete. Preto som vytvoril archív všetkých položených otázok a odpovedí.

Čo v Archíve nájdete?

vyhľadávanie podľa kľúčových slov a jednotlivých otázok

každý mesiac pribudne 1 online poradňa

Ku každej otázke je priradený čas kedy zaznela (aby ste ušetrili čas)

Pred každou poradňou je zoznam položených otázok.

# BONUS  č.3

Nový OBSAH

(Alebo aké témy Vás zaujímajú?)

1x týždenne přidávam do klubu nový obsah. Nové kurzy, webináre ktoré sú pre členov bezplatné. Záznamy prednášok rozhovory s ďalšími expertami na celostné zdravie. 

Pravidelne zisťujem záujem členov o nové témy a obsah tvorím na mieru.

Ktoré témy by zajímali Vás? Povedzte nám to v Klube Brokátov!

# BONUS  č.4

Uzavretá Facebooková skupina

(Alebo podpora komunity)

Najväčšia sila Klubu je že na svoje problémy nie ste sami.

Svoju otázku môžte položiť písomne v uzavretej skupine aj anonymne a získať spätnú väzbu ostatných. Vytvárame živú komunitu.

AKÁ JE CELKOVÁ HODNOTA KLUBU BROKÁTOV?

Pre tých, ktorým sa zmenil vďaka klubu život je  NEVYČÍSLITEĽNÁ!

Vyberte si dĺžku členstva v klube

Ako funguje členstvo v klube Brokátov

Členstvo funguje na základe jednorázových platieb. Vyberte si teda, či chcete členstvo do KLUBU BROKÁTOVna 3 mesiace, pol roka, či na rok.

Po zaplatení objednávky Vám automaticky zašleme na mail uvedený v objednávke
prístupové údaje na prihlásenie sa do klubu. Pokiaľ budete chcieť v členstve pokračovať aj po skončení predplatenej doby, budete musieť zadať objednávku nanovo. Chceme k Vám byť férový a transparentný
bez akýchkoľvek nevyžiadaných automatických platieb. Za klubom si totiž stojíme a vieme, že sa doň budete chcieť vracať.

Platí sa platobnou kartou. Uistite sa že máte povolené platby cez internet. Nemusíte sa ničoho báť,
používame zabezpečenú platobnú bránu GoPay. Platba je možná aj bankovým prevodom. V prípade
bankového prevodu Vám ale zašleme prístup do klubu, až v momente pripísania peňazí na náš bankový
účet. Uprednostnite preto platobnú kartu kde je transakcia spracovaná obratom.

V prípade problémov, alebo otázok mi napište na  info@matusdanis.sk

ČO VŠETKO ZÍSKATE

prístup do unikátnej knižnice kurzov

každý mesiac on-line poradňa naživo

archív on-line poradní

každý mesiac nový obsah

podporná komunita v uzavretej FB skupine

info@matusdanis.sk

ochrana osobných údajov

obchodné podmienky

VAŠA PLATBA JE V BEZPEČÍ

Používam zabezpečenú platobnú bránu GoPay.

Z mojich skúseností s klientami vyplýva:

zmeniť svoj prístup k životu

nie je pre každého.

Klub NIE JE pre vás pokiaľ

Svoju situáciu nechcete meniť a vyhovujú Vám staré vzorce prístupu k životu a svojmu zdraviu

Vnímate svoju situáciu ako osud a karmu a utápate sa v ezoterike, minulých životoch, záťažoch na rodových vzorcoch.

Napadá Vás množstvo výhovoriek prečo je zmena nemožná

Neveríte, že máte silu a moc veci meniť. Je pre Vás pohodlné prenechať zodpovednosť za svoje zdravie na prírodné preparáty, prípravky, terapie, „liečiteľov“.

Je Vám ľahostajné Vaše zdravie lebo podporujete myšlienku, že „člověk má jít do hrobu zhuntovanej!“ 

je pre Vás dôležitejšia póza na facebooku než domáca pohoda každý deň.

Klub JE pre vás pokiaľ

Túžite znova cítiť energiu v zdravom tele, s odolnou psychikou a duševnou pohodou.

Chcete prepísať “staré vzorce” novými a zažívať ďaleko viac radostných okamžikov

Ste frustrovaný z doterajšej liečby a množstva zázračných preparátov ktoré nefungujú.

Veríte že máte tú silu a moc veci meniť

Prajete si naozaj zmenu a čas si nájdete, chcete mať zo seba dobrý pocit, že sa snažíte situáciu zmeniť

Vnímate potrebu začať teraz a nečakať na „budíček“ v živote, protože každá chvíľa, kedy nezačnete, je stratená chvíľa